Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Hans Zimmer
Fragmanı İzle

Hans Zimmer

Youtube Kanalı
2019
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube kanalı açıklaması:

Hans Zimmer, tüm ortamlarda dünya çapında gişede 28 milyar dolardan fazla hasılat elde eden 200'den fazla projeye imza attı. Zimmer bir Akademi Ödülü®, iki Altın Küre, üç Grammy, bir Amerikan Müzik Ödülü ve bir Tony Ödülü ile onurlandırıldı.

Zimmer'in en son öne çıkan çalışmaları arasında The Lion King'in canlı çekim versiyonu (Grammy adaylığı); Benjamin Wallfisch ile birlikte müziklerini yaptığı Blade Runner 2049 (Grammy, BAFTA ve Eleştirmenlerin Seçimi adaylıkları); ve Christopher Nolan'ın yönettiği Dunkirk (Akademi Ödülü, Grammy Ödülü, Altın Küre, BAFTA Ödülü ve Eleştirmenlerin Seçimi Ödülü adaylıkları). Diğer önemli müzikler arasında Gladiator, The Thin Red Line, As Good as It Gets, Rain Man, The Dark Knight üçlemesi, Inception, Thelma ve Louise, Black Hawk Down ve The Last Samurai sayılabilir.

Son projeler: Top Gun: Maverick, James Bond: No Time to Die, Dune.
Yaklaşan: Dune 2
YouTube kanalı açıklaması: Hans Zimmer, tüm ortamlarda dünya çapında gişede 28 milyar dolardan fazla hasılat elde eden 200'den fazla projeye imza attı. Zimmer bir Akademi Ödülü®, iki Altın Küre, üç Grammy, bir Amerikan Müzik Ödülü ve bir Tony Ödülü ile onurlandırıldı. Zimmer'in en son öne çıkan çalışmaları arasında The ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
14 Mart 2019
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close