Tüm Reklamları Kapat
Geekyapar!
Fragmanı İzle

Geekyapar!

Türkiye'nin En Büyük Geek İçerik Platformlarından
Youtube Kanalı
2013
EA Puanı
10.0 10
6 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube'da ne arıyosunuz?

Bir yemek programı mı? Yoksa bir film analizi mi? Dizi muhabbeti? Hayır bir skeç! Ciddi ciddi bilgi mi? Sadece eğlence mi? Yalnızlığınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz çünkü tüm bunların hasını biz geekler yaparız! Çünkü biz; popüler mevzuların baş borazancısı, üretkenliğin destekçisi, denyoluğunun amansız düşmanıyız! Sinemada patlamış mısır yiyenlerin şapırdayan ağzının ortasına atılan sille, muhabbetin ortasına dahil olmaya çalışan gencin çabası, makarnalarınıza sıktığınız ketçapız! Onlar konuşur biz yaparız!

Youtube kanallarına ek olarak bir de geek içerikler ürettikleri geekyapar.com ile gönüllerde taht kurmuşlardır. Sitenin mottosu ise şudur: Geek shall inherit the earth!
YouTube'da ne arıyosunuz? Bir yemek programı mı? Yoksa bir film analizi mi? Dizi muhabbeti? Hayır bir skeç! Ciddi ciddi bilgi mi? Sadece eğlence mi? Yalnızlığınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz çünkü tüm bunların hasını biz geekler yaparız! Çünkü biz; popüler mevzuların baş borazancısı, üretkenliğin destek ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
12 Eylül 2013
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Öykü .
Öykü .
5K UP
İnceleyen10
5
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Öykü .
@lynx64906
İnceleme Yaz
Tasviyelere Git
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close