Tüm Reklamları Kapat
France Musique
Fragmanı İzle

France Musique

@francemusique
Youtube Kanalı
2013
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
France Musique, Radio France grubunun ulusal bir tematik kamu radyosudur ve temel olarak klasik müzik ve caz müziğine odaklanmıştır. Ayrıca elektronik müzik, müzikaller, hafif müzik, rock ve dünya müzikleri üzerine programlar da sunmaktadır. Radyo, Radio France grubunun iki orkestrası olan Radio France Filarmoni Orkestrası, Fransa Ulusal Orkestrası, Radio France Korosu ve Maîtrise konserlerinin yayınını yapmaktadır.

Radyo, 1999'dan itibaren birkaç yıl boyunca France Musiques olarak adlandırılmıştır.

France Musique'un direktörü, Temmuz 2015'ten bu yana Marc Voinchet'dir.YouTube kanalı açıklaması:
France Musique, müziğe adanmış birçok içeriği içeren YouTube'da bulabileceğiniz pédagojik içerikler ve müzikal oturumlar sunar. Programlarımızı yeniden dinleyebileceğiniz bir web sitesi de bulunmaktadır: https://www.radiofrance.fr/francemusique. Ayrıca, tüm yararlı bağlantılarımızı burada bulabilirsiniz: https://linktr.ee/FranceMusique
France Musique, Radio France grubunun ulusal bir tematik kamu radyosudur ve temel olarak klasik müzik ve caz müziğine odaklanmıştır. Ayrıca elektronik müzik, müzikaller, hafif müzik, rock ve dünya müzikleri üzerine programlar da sunmaktadır. Radyo, Radio France grubunun iki orkestrası olan Radio France Filarmoni Orkestrası, Fransa Ulusal Orkestrası ... Daha fazla göster
Dili
Fransızca (français)
Orijinal Dili
Fransızca (français)
Yayınlanma Tarihi
16 Aralık 2013
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close