Tüm Reklamları Kapat
DW News
Fragmanı İzle

DW News

@dwnews
Youtube Kanalı
2007
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
Minds için yapılan gazetecilik. Avrupa'nın kalbinden küresel haberler ve analizler için bizi takip edin. DW News, yeryüzünde olanların yüzeyinin altına inerek dünya çapındaki son dakika haberlerini sunar. Yerinde ve stüdyoda muhabirlerimiz, izleyicilerimizi etkileyen konular hakkında detaylı analiz ve görüşlerini sunar.

Deutsche Welle, 30 dilde içerik üreten Almanya'nın uluslararası yayıncısıdır. Almanya ve Avrupa'da sosyal, siyasi ve ekonomik gelişmeleri Alman ve diğer perspektiflerle bağımsız olarak rapor ediyoruz. DW, farklı kültürler ve insanlar arasında anlayışı teşvik etmeyi umuyor.

Alman hükümeti tarafından finanse edilmesine rağmen, DW'nin çalışmaları Deutsche Welle Kanunu tarafından düzenlenir, bu da içeriğin her zaman hükümet etkisinden bağımsız olacağı anlamına gelir.

Lütfen bu kanalda yorumları ve tartışmaları temiz ve saygılı tutmanızı rica ediyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki 'DW netiquette' bağlantısına tıklayın.
YouTube kanalı açıklaması: Minds için yapılan gazetecilik. Avrupa'nın kalbinden küresel haberler ve analizler için bizi takip edin. DW News, yeryüzünde olanların yüzeyinin altına inerek dünya çapındaki son dakika haberlerini sunar. Yerinde ve stüdyoda muhabirlerimiz, izleyicilerimizi etkileyen konular hakkında detaylı analiz ve görüşlerini s ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Almanca (Deutsch)
Yayınlanma Tarihi
04 Eylül 2007
Kanal Kategorisi
Haberler ve Politika
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close