Tüm Reklamları Kapat
Dritan Alsela
Fragmanı İzle

Dritan Alsela

Youtube Kanalı
2007
EA Puanı
10.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube Kanalı:

Hey millet, ben Dritan Alsela.
Barista olarak deneyimlerimi paylaştığım Youtube Kanalıma hoş geldiniz. Sohbete katılmanızı ve deneyimlerinizi benimle paylaşmanızı rica ederim. Teşekkürler :)

Kendim hakkında birkaç söz...
19 yılı aşkın süredir Barista olarak çalışıyorum. Almanya, Düsseldorf'ta bir Café, bir Barista okulu ve bir Roastery sahibiyim. Eve dönmediğimde, öğretmek, koçluk yapmak ve deneyimlerimi diğer kahve severler ve arkadaşlarımla paylaşmak için kahve görevimde dünyayı dolaşıyorum.

Yolculuğumdan haberdar olmak için abone olun ve izleyin :)

Diğer Sosyal Medya Kanallarımı takip edin:
Instagram: @dritanalsela
Facebook: @barista.dritan.alsela
YouTube Kanalı: Hey millet, ben Dritan Alsela. Barista olarak deneyimlerimi paylaştığım Youtube Kanalıma hoş geldiniz. Sohbete katılmanızı ve deneyimlerinizi benimle paylaşmanızı rica ederim. Teşekkürler :) Kendim hakkında birkaç söz... 19 yılı aşkın süredir Barista olarak çalışıyorum. Almanya, Düsseldorf ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Almanca (Deutsch)
Yayınlanma Tarihi
14 Mayıs 2007
Kanal Kategorisi
Nasıl Yapılır ve Stil
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Furkan Arduç
@Confutatismaledictis
İnceleme Yaz
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close