Tüm Reklamları Kapat
Dönüşümün Sıfır Noktası

Dönüşümün Sıfır Noktası

Kitap
2022
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Artık hızına yetişemediğimiz hayatımızda, bir nebzede olsa çevreyi düşünerek hareket edebiliriz. Doğa bize hiçbir zaman borçlu kalmaz. Onu en acımasız şekilde geri alır. Peki, dünya artık bize yetmiyorsa ne yapmalıyız? Mevcut ürettiklerimizi tekrar tekrar kullanabiliriz. Yeniden kullanabiliriz veya ondan yeni ürünler elde edilmesini sağlayabiliriz. Atıksız yaşam kolay olmayacak. Ama biz zoru başarmayı severiz. Bireysel olarak dünya için ne yapıyoruz?
Bir adım atmak istiyorsak doğa için tek kullanımlık tüm ürünlerden vazgeçerek başlayabiliriz. Her şey bizim elimizde.
Artık hızına yetişemediğimiz hayatımızda, bir nebzede olsa çevreyi düşünerek hareket edebiliriz. Doğa bize hiçbir zaman borçlu kalmaz. Onu en acımasız şekilde geri alır. Peki, dünya artık bize yetmiyorsa ne yapmalıyız? Mevcut ürettiklerimizi tekrar tekrar kullanabiliriz. Yeniden kullanabiliriz veya ondan yeni ürünler elde edilmesini sağlayabiliriz. ... Daha fazla göster
Yazar
Mehmet Yıldırım Gündüz
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Orijinal Başlık
Dönüşümün Sıfır Noktası
Yayınlanma Tarihi
18 Nisan 2022
Yayınevi
Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık (KDY)
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Sayfa Sayısı 116
ISBN-10 9786254201
ISBN-13 9786254201813
Boyutları 13 x 19,5 cm
Cilt Ciltsiz
Yazar Hakkında
Çevre Yüksek Mühendisi, Atıksız Yaşam Aktivisti.
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
İnceleme Yaz
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close