Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
DisneyMusicVEVO
Fragmanı İzle

DisneyMusicVEVO

Youtube Kanalı
2010
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube kanalı açıklaması:

Walt Disney Records, Walt Disney Company'nin amiral gemisi plak şirketidir. Burada, DisneyMusicVevo'da, tüm dünyada beğenilen albümler üretmek için sihri müzikle karıştırıyoruz... o yüzden gemiye gelin ve arkadaşlarınızı getirin!

Kanalımıza abone olun ve zili 🔔 çalmayı unutmayın!

The Walt Disney Company'de kendimizi dünyanın dört bir yanındaki konuklara harika hikayeler, karakterler ve deneyimler sunmaya adadık. Tüm hayranlar için kapsayıcı, çeşitlilik içeren, saygılı ve güvenli bir ortamı teşvik etmeye çalışıyoruz. Hayran topluluklarımızdan da aynısını istiyoruz. Bu nedenle, bu hesap veya sayfadaki herhangi bir gönderiyi gizleme, silme, engelleme ve bildirme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere işlem yapma hakkımız saklıdır. Ayrıca The Walt Disney Company'nin istenmeden yapılan fikir gönderimlerini kabul etmediğini veya dikkate almadığını lütfen unutmayın.
YouTube kanalı açıklaması: Walt Disney Records, Walt Disney Company'nin amiral gemisi plak şirketidir. Burada, DisneyMusicVevo'da, tüm dünyada beğenilen albümler üretmek için sihri müzikle karıştırıyoruz... o yüzden gemiye gelin ve arkadaşlarınızı getirin! Kanalımıza abone olun ve zili 🔔 çalmayı unutmayın! ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
20 Mayıs 2010
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close