David Garrett

Keman sanatçısı
Kariyerinin başlangıcından itibaren DAVID GARRETT, müzikal sınırların kendisini sınırlamasına izin vermedi. Dolayısıyla “SINIRSIZ” bir tur başlığından daha fazlasıdır: Bu onun yaşamdaki kişisel felsefesidir. DAVID GARRETT'i tanıyan herkes yaratıcılığının sınırsız olduğunu bilir. Müziğe olan tutkusuyla, sadece crossover için değil, aynı zamanda klasik müzik için de tamamen yeni bir dinleyici kitlesi yaratmayı başardı. “Purple Rain” veya “Smells Like Teen Spirit” gibi rock hitlerinin sarhoş edici yorumları, “Nothing Else Matters” veya “November Rain” gibi marşların akıldan çıkmayan güzel versiyonları ve dünyaca ünlü pop hitlerine yaptığı yeni dönüşü “ Viva la vida” ya da “Hey Jude” ile Beethoven'ın "5'inci" veya Debussy'nin "Clair de Lune" gibi temel klasik ezgilerden oluşan düzenlemeleri, coşkulu kalabalıkların sık sık ayağa kalkıp çılgınca alkışlayarak ve kendiliğinden dans etmesini sağlıyor. DAVID GARRETT, “2019 'UNLIMITED –LIVE' turunu dört gözle bekliyorum ve her zamankinden daha fazla, hayranlarımı heyecan verici bir müzikal yolculuğa çıkarmak istiyorum” diyor. “Grubum, arkadaşlarım ve hayranlarım ile birlikte müziği ve son on yılı kutlamak istiyorum.” DAVID GARRETT, uluslararası çapraz geçiş kariyerinin on yılı aşkın süre boyunca kendini defalarca aştı. Son olarak 20 ülkede 400.000'den fazla bilet satan “PATLAYICI CANLI” turuyla. Pop yıldızları arasında bir Paganini ve kemancılar arasında bir Jimi Hendrix olan DAVID GARRETT, çağımızın “Şeytanın Kemancısı”, Mozart ile Metallica arasındaki sınırları bulandıran uluslararası bir süperstar. Modern crossover akımına öncülük etmesi ve olağanüstü erdemli çalımıyla övgü alan David, Zubin Mehta, Ricardo Chailly, Christoph Eschenbach gibi dünyanın önde gelen şefleri ve İsrail Filarmoni, Filharmonica della Scala gibi orkestralarla en karmaşık klasik besteleri icra etme konusunda eşit derecede evinde. , Santa Cecilia Roma, Wiener Symphonieker, Rus Ulusal Filarmoni ve ayrıca en kalabalık stadyum rock hitleri. Dünya çapında milyonlarca hayran tarafından hayran olunan DAVID GARRETT, şimdiye kadar milyonlarca bilet sattı ve Hong Kong, Almanya, Meksika, Tayvan, Brezilya, Singapur ve daha pek çok farklı yerde 24 altın ve 16 platin ödül kazandı. Rock yıldızı karizmasını, yalnızca zamanımızın en iyi enstrümantalistlerinde doğuştan gelen bir tür virtüözlükle birleştiriyor.
Başlık
David Garrett
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal dilinde başlık
davidgarrettmusic
Yayınlanma tarihi
25 Şubat 2008
Kanal Kategorisi
Müzik

Kişiler

Keman sanatçısı, keman virtüözü
David Garrett

Linkler

Etiketler

sanat
klasikmüzik
keman
kemancı
virtüöz
kemanvirtüözü
sanatçı
david garrett
klasik müzik
violin
müzik
davidgarrett
keman virtüözü
Furkan Arduç Eseri Ekleyen
Bu Eseri Tavsiye Eden Kullanıcılar
Furkan Arduç
Furkan Arduç Tavsiye Eden
En sevdiğim 2. keman virtüözü.Müzikleri, klasik müzik ile
pop ve rock'ı en iyi biçimde birleştiren ve yanstıan biri.
Tavsiye Et

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder
Reklamsız Deneyim

Evrim Ağacı'nın çalışmalarına Kreosus, Patreon veya YouTube üzerinden maddi destekte bulunarak hem Türkiye'de bilim anlatıcılığının gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz, hem de site ve uygulamamızı reklamsız olarak deneyimleyebilirsiniz. Reklamsız deneyim, Evrim Ağacı'nda çeşitli kısımlarda gösterilen Google reklamlarını ve destek çağrılarını görmediğiniz, daha temiz bir site deneyimi sunmaktadır.

Kreosus

Kreosus'ta her 10₺'lik destek, 1 aylık reklamsız deneyime karşılık geliyor. Bu sayede, tek seferlik destekçilerimiz de, aylık destekçilerimiz de toplam destekleriyle doğru orantılı bir süre boyunca reklamsız deneyim elde edebiliyorlar.

Kreosus destekçilerimizin reklamsız deneyimi, destek olmaya başladıkları anda devreye girmektedir ve ek bir işleme gerek yoktur.

Patreon

Patreon destekçilerimiz, destek miktarından bağımsız olarak, Evrim Ağacı'na destek oldukları süre boyunca reklamsız deneyime erişmeyi sürdürebiliyorlar.

Patreon destekçilerimizin Patreon ile ilişkili e-posta hesapları, Evrim Ağacı'ndaki üyelik e-postaları ile birebir aynı olmalıdır. Patreon destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi 24 saat alabilmektedir.

YouTube

YouTube destekçilerimizin hepsi otomatik olarak reklamsız deneyime şimdilik erişemiyorlar ve şu anda, YouTube üzerinden her destek seviyesine reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. YouTube Destek Sistemi üzerinde sunulan farklı seviyelerin açıklamalarını okuyarak, hangi ayrıcalıklara erişebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer seçtiğiniz seviye reklamsız deneyim ayrıcalığı sunuyorsa, destek olduktan sonra YouTube tarafından gösterilecek olan bağlantıdaki formu doldurarak reklamsız deneyime erişebilirsiniz. YouTube destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi, formu doldurduktan sonra 24-72 saat alabilmektedir.

Diğer Platformlar

Bu 3 platform haricinde destek olan destekçilerimize ne yazık ki reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. Destekleriniz sayesinde sistemlerimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz ve umuyoruz bu ayrıcalıkları zamanla genişletebileceğiz.

Giriş yapmayı unutmayın!

Reklamsız deneyim için, maddi desteğiniz ile ilişkilendirilmiş olan Evrim Ağacı hesabınıza üye girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmadığınız takdirde reklamları görmeye devam edeceksinizdir.

Destek Ol
Sizi Takip Ediyor

Devamını Oku
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Önizleme
Görseli Kaydet
Sıfırla
Vazgeç
Bu Eseri Neden Tavsiye Ediyorsun?
Aşağıdaki kutuya, isimli neden tavsiye ettiğini girebilirsin. Ne kadar detaylı ve kapsamlı bir analiz yaparsan, bu eseri [OKUMAK/İZLEMEK] isteyenleri o kadar doğru ve fazla bilgilendirmiş olacaksın. Tavsiyenin faydalı bulunması halinde Evrim Ağacı kullanıcılarından daha fazla UP kazanman [UP bilgi linki] mümkün olacak. Tavsiyenin sadece negatif içerikte olamayacağını, eğer bu sistemi kullanıyorsan tavsiye ettiğin içeriğin pozitif taraflarından bahsetmek zorunda olduğunu lütfen unutma. Yapıcı eleştiri hakkında daha fazla bilgi almak için burayı okuyabilirsin.
Tavsiye Et