Tüm Reklamları Kapat
Clint Mansell
Fragmanı İzle

Clint Mansell

@ClintMansell
Youtube Kanalı
2020
EA Puanı
5.5 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Clinton Darryl "Clint" Mansell (d. 7 Ocak 1963) İngiliz müzisyen, film müziği bestecisi ve Pop Will Eat Itself grubunun eski solisti.

Mansell, 1996 yılında Pop Will Eat Itself’in dağılmasından sonra film müzikleri bestelemeye başladı. İlk olarak Darren Aronofsky'nin yönettiği ilk filmi olan Pi’nin müziklerini yaptı. Daha sonra 2000'de Aronofsky'nin ikinci filmi Requiem For A Dream’in de müziklerini yaptı. Filmin müzikleri olumlu eleştiriler alırken, filmin ana müziği "Lux Aeterna" çok popüler oldu ve birçok reklam filminde, film fragmanında, video oyunu fragmanında ve YouTube klibinde kullanıldı.

Aronofsky'nin yönettiği tüm filmlerin müziklerini yapan Mansell, ayrıca Smokin' Aces, Definitely, Maybe, Moon gibi filmlerin de müziklerini yapmıştır.

YouTube kanalı açıklaması:
Şimdi Her Zamankinden Daha Çok Sev
Clinton Darryl "Clint" Mansell (d. 7 Ocak 1963) İngiliz müzisyen, film müziği bestecisi ve Pop Will Eat Itself grubunun eski solisti. Mansell, 1996 yılında Pop Will Eat Itself’in dağılmasından sonra film müzikleri bestelemeye başladı. İlk olarak Darren Aronofsky'nin yönettiği ilk filmi olan Pi’nin müziklerini yaptı. Daha so ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
07 Haziran 2020
Kanal Kategorisi
Müzik
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close