Tüm Reklamları Kapat
Cartoon Network UK
Fragmanı İzle

Cartoon Network UK

@cartoonnetworkuk
Youtube Kanalı
2007
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Cartoon Network (genellikle CN olarak kısaltılır), 6 ila 12 yaş arası çocuklara yönelik animasyon programları yayınlayan bir İngiliz ücretli televizyon kanalıdır. Warner Bros. Discovery EMEA tarafından uluslararası pazarlar (örneğin İngiltere) için yerelleştirme stratejisi için yönetilir ve içerik üretimi ve Cartoon Network markasının küresel liderliği için Warner Bros. Television Studios UK ile birlikte çalışır. Kanal çoğunlukla animasyon programları yayınlar.

Kanal ilk olarak 17 Eylül 1993'te daha büyük bir pan-Avrupa yayını olarak başlatıldı ve İngiltere pazarıyla birlikte Batı ve Kuzey Avrupa'ya hizmet etti. Ağustos 1999'da, Cartoon Network Europe'un pan-Avrupa yönü, tamamen aynı program akışına sahip yeni bir yayın olarak Cartoon Network UK ile ayrıldı (önceki pan-Avrupa yayını). Cartoon Network UK, 15 Ekim 1999'da tamamen pan-Avrupa yayını olmaktan çıktı ve Videocrypt ile karıştırıldı ve TNT'nin yalnızca İngiltere versiyonunun başlatıldığı zamandı. Pan-Avrupa yayını, Dragon Ball Z ve Angela Anaconda gibi programları dışladı ve yalnızca İngiltere ve Hollanda için yayın haklarına sahip olduğundan bu programların yerine geçenler yayınladı.YouTube kanalı açıklaması:
Komik videolarla dolu yepyeni Cartoon Network YouTube kanalımıza göz atın! Teen Titans Go!, The Amazing World of Gumball, Craig of the Creek, DC Super Hero Girls, Adventure Time, We Bare Bears, Mixels, The Powerpuff Girls, Ben 10, Clarence, Uncle Grandpa, Steven Universe ve daha birçok çizgi film serisi burada!

Gülme krizine sokacak karikatürler, şakalar ve eğlenceli anlar için kaçırmayın. Haftalık güncellemeler için kanalımıza şimdi abone olun.

▶︎ Cartoon Network'te tam bölümleri ve en son sezonları izleyin 🇬🇧:
▸Virgin kanal numarası 704
▸Sky kanalı 601
▸Talk Talk kanalı 486
ayrıca NOW TV ve TV Player üzerinden de izleyebilirsiniz.

#Karikatürler #CartoonNetwork #CNUK #Komik #Animasyon #Aile #Çocuklar
Cartoon Network (genellikle CN olarak kısaltılır), 6 ila 12 yaş arası çocuklara yönelik animasyon programları yayınlayan bir İngiliz ücretli televizyon kanalıdır. Warner Bros. Discovery EMEA tarafından uluslararası pazarlar (örneğin İngiltere) için yerelleştirme stratejisi için yönetilir ve içerik üretimi ve Cartoon Network markasının küresel lider ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
12 Nisan 2007
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close