Tüm Reklamları Kapat
Canon Avrupa
Fragmanı İzle

Canon Avrupa (Canon Europe)

@CanonEurope
Youtube Kanalı
2007
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Canon Inc. (キヤノン株式会社, Kyanon kabushiki gaisha), optik, görüntüleme ve endüstriyel ürünler konusunda uzmanlaşmış, merkezi Tokyo’nun Ōta semtinde bulunan bir Japon çok uluslu şirketidir. Lensler, kameralar, tıbbi ekipmanlar, tarayıcılar, yazıcılar ve yarı iletken imalat ekipmanları gibi ürünler sunmaktadır.

Canon, Tokyo Borsası’nda birincil bir listeye sahiptir ve TOPIX Core 30 ve Nikkei 225 endekslerinin bileşenidir. New York Borsası’nda ikincil bir listeye sahip olmuştur.


YouTube kanalı açıklaması:
Canon'un Avrupa, Ortadoğu ve Afrika kanalına hoş geldiniz.
Sektörünün lideri teknolojimizi keşfederek görüntüleme uzmanlarının hikayeleri ve tekniklerinden ilham alın ve Canon ürünlerinizle potansiyelinizi nasıl geliştirebileceğinizi öğrenin.
Canon Inc. (キヤノン株式会社, Kyanon kabushiki gaisha), optik, görüntüleme ve endüstriyel ürünler konusunda uzmanlaşmış, merkezi Tokyo’nun Ōta semtinde bulunan bir Japon çok uluslu şirketidir. Lensler, kameralar, tıbbi ekipmanlar, tarayıcılar, yazıcılar ve yarı iletken imalat ekipmanları gibi ürünler sunmaktadır. Canon, Tokyo Borsası’nda bir ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Canon Europe
Yayınlanma Tarihi
15 Şubat 2007
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close