Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Bu mu yani?

Bu mu yani?

Podcast
2019
EA Puanı
10.0 10
9 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Spotify'da hakkında kısmında kendilerini bu şekilde açıklıyorlar:

"Yirmi yedisinde kurumsal kariyerlerini çöpe atan iki çocukluk arkadaşı, çıktıkları yolculukta tek bir sorunun cevabına düşüyor: Daha sade ve daha anlamlı bir hayat mümkün mü?"

Podcast genelde sohbet havasında ilerliyor fakat neredeyse her bölüme ciddi manada hazırlanıyorlar. Bölüm içinde bahsettikleri akademik kaynakları, makaleleri vs. merak edenler için link olarak paylaşıyorlar. Bilimle ilgili bir podcast olarak nitelendiremem fakat Evrim Ağacı'ndaki çoğu üyeye hitap edeceğinden eminim.
Spotify'da hakkında kısmında kendilerini bu şekilde açıklıyorlar: "Yirmi yedisinde kurumsal kariyerlerini çöpe atan iki çocukluk arkadaşı, çıktıkları yolculukta tek bir sorunun cevabına düşüyor: Daha sade ve daha anlamlı bir hayat mümkün mü?" Podcast genelde sohbet havasında ilerliyor fakat neredeyse her bö ... Daha fazla göster
Seslendiren
Zuhat Taşer Oğulcan Aydoğmuş
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
04 Ağustos 2019
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Podcast Süresi 30 - 40 dk
Podcast Konusu Toplum, Kültür, Komedi
Bölüm Yayınlanma Sıklığı Haftada bir
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (2)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Sude Öztürk
Sude Öztürk
14K UP
İnceleyen
5
0 Yorum
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
 • Dış Sitelerde Paylaş
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
İnceleme
Meltem Bulut
İnceleyen
Hersey çok güzel beğeniyorum zevkle dinliyorum bir sorun var sadece ben her yerde sizi dinleyemiyorum bunun sebebi argo kelimeler bilmiyorum bir ortamda kısık sesle dinlemek zorunda kalıyorum kulaklık var ama bir iş yaparken bile dinlemek istiyorum ama bundan dolayı sesi kısmak zorunda kalıyorum bu konu sizleri beğenerek dinliyorum sadece bu durum beni üzüyor bırakmak istemiyorum
2
0 Yorum
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
 • Dış Sitelerde Paylaş
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Sude Öztürk
@Sudeztrk
İnceleme Yaz
Tasviyelere Git
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close