Tüm Reklamları Kapat
Boston Dynamics
Fragmanı İzle

Boston Dynamics

@BostonDynamics
Youtube Kanalı
2008
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Boston Dynamics, Massachusetts Institute of Technology'den bir spin-off olarak 1992 yılında kurulan Amerikan mühendislik ve robotik tasarım şirketidir. Merkezi Massachusetts'in Waltham kentinde bulunan Boston Dynamics, Aralık 2020'den bu yana Hyundai Motor Grubu tarafından yönetilmektedir, ancak satın alma işlemi yalnızca Haziran 2021'de tamamlanmıştır.

Boston Dynamics, BigDog, Spot, Atlas ve Handle dahil olmak üzere bir dizi dinamik ve yüksek hareket kabiliyetine sahip robot geliştirir. 2019'dan beri Spot ticari olarak satışa sunulmuştur, bu da Boston Dynamics'in ticarileştirmeyi amaçladığı diğer robotlar arasında Handle'in de bulunduğunu belirtmesine neden olmuştur.YouTube kanalı açıklaması:
Boston Dynamics'ın misyonu, insanların hayatını zenginleştiren olağanüstü robotlar hayal etmek ve yaratmaktır.
Boston Dynamics ve robotlarımız hakkında daha fazla bilgi için bizi https://www.bostondynamics.com adresinde ziyaret edin.
Boston Dynamics, Massachusetts Institute of Technology'den bir spin-off olarak 1992 yılında kurulan Amerikan mühendislik ve robotik tasarım şirketidir. Merkezi Massachusetts'in Waltham kentinde bulunan Boston Dynamics, Aralık 2020'den bu yana Hyundai Motor Grubu tarafından yönetilmektedir, ancak satın alma işlemi yalnızca Haziran 2021'de tamamlanmı ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
06 Temmuz 2008
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close