Tüm Reklamları Kapat
Bosch Professional Turkiye
Fragmanı İzle

Bosch Professional Turkiye

@BoschProfessionalTR
Youtube Kanalı
2013
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Robert Bosch GmbH (genellikle Bosch olarak kullanılır), Gerlingen, Stuttgart, Almanya merkezli bir elektronik ve mühendislik firmasıdır. Bosch, dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısıdır. Şirket Robert Bosch tarafından 1886 yılında Stuttgart'ta kuruldu.


YouTube kanalı açıklaması:
Bosch Profesyonel El Aletleri Türkiye resmi YouTube kanalıdır.

Bosch Grubu’nun El Aletleri iş kolu “Bosch Profesyonel El Aletleri”; profesyonel kullanıcılar için elektrikli el aletleri, aksesuarları ve ölçme aletleri sunmaktadır. Geniş ürün gamı kapsamında akülü el aletleri, dabeli ve darbesiz matkaplar vidalama, somun sıkma makineleri, kırıcı deliciler, tezgah üstü aletler, testereler, taşlama makineleri, zımpara, planya, freze, çok yönlü kesici, toz emme makineleri sıcak hava tabancası, tutkal tabancası, yüksek basınçlı yıkama cihazı, havalı el aletlerinin yanı sıra uyumlu aksesuarları ve ölçme aletleri bulunmaktadır. Bosch Profesyonel Türkiye; el aletleri, ölçme aletleri ve aksesuarlarıyla kullanıcılarının yüksek performans, güç, sağlamlık ve güvenlik açısından beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.
Daha fazla bilgi için: https://www.bosch-professional.com/tr/tr/
Veri gizliliği: www.bosch-pt.com/ptlegalpages/de/ptde/tr/pro/privacy/
© Robert Bosch Power Tools GmbH
Robert Bosch GmbH (genellikle Bosch olarak kullanılır), Gerlingen, Stuttgart, Almanya merkezli bir elektronik ve mühendislik firmasıdır. Bosch, dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısıdır. Şirket Robert Bosch tarafından 1886 yılında Stuttgart'ta kuruldu. YouTube kanalı açıklaması: Bosch Profesyonel El Aletleri Tü ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Almanca (Deutsch)
Yayınlanma Tarihi
30 Temmuz 2013
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close