Tüm Reklamları Kapat
Birdman (Birdman and the Galaxy Trio)
Fragmanı İzle

Birdman (Birdman and the Galaxy Trio)

Defenders of the universe
Dizi
1967
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Birdman ve Galaksi Takımı veya sadece Birdman veya Galaksi Takımı, Hanna-Barbera Productions tarafından üretilen ve 9 Eylül 1967'de NBC'de başlayan ve 6 Eylül 1969'a kadar Cumartesi sabahları yayınlanan bir Amerikan animasyon televizyon serisidir. Program iki bölümden oluşur: Güneş enerjisiyle çalışan kanatlı bir süper kahramanın (Uzay Ejderi'nin yaratıcısı Alex Toth tarafından yaratılmış) maceralarını anlatan Birdman ve intergalaktik süper kahramanların devriyesinin maceralarına odaklanan Galaksi Takımı. Her bölüm tamamen bağımsız bir hikayedir ve her iki bölüm karakterleri de diğerleriyle etkileşime girmez, ancak dört kahramanın tarih öncesi bir canavarı yendiği bir jenerikleri vardır.

Bir devam dizisi olan Harvey Birdman, Attorney at Law, 2 Eylül 2001'de Adult Swim'de prömiyer yaptı ve dört sezon sonra 22 Temmuz 2007'de sona erdi, ardından 15 Ekim 2018'de Harvey Birdman: Attorney General adlı bir özel bölüm yayınlandı ve bir spin-off dizisi olan Birdgirl, 5 Nisan 2021'de prömiyer yaptı.
Birdman ve Galaksi Takımı veya sadece Birdman veya Galaksi Takımı, Hanna-Barbera Productions tarafından üretilen ve 9 Eylül 1967'de NBC'de başlayan ve 6 Eylül 1969'a kadar Cumartesi sabahları yayınlanan bir Amerikan animasyon televizyon serisidir. Program iki bölümden oluşur: Güneş enerjisiyle çalışan kanatlı bir süper kahramanın (Uzay Ejderi'nin y ... Daha fazla göster
Yönetmen
Joseph Barbera William Hanna Tümü
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
09 Eylül 1967
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Yaklaşık Bölüm Süresi 30 dakika
Toplam Bölüm Sayısı 61
Dizi Sezon Sayısı 1
Ülke ABD
Türler Animasyon, Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim Kurgu
Prodüksiyon Hanna-Barbera Productions, National Broadcasting Company (NBC)
IMDb Puanı 6.7/10
Fragman
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close