Tüm Reklamları Kapat
Bill Gates
Fragmanı İzle

Bill Gates

@billgates
Youtube Kanalı
2012
EA Puanı
10.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
William Henry Gates III (28 Ekim 1955 doğumlu), Amerikalı bir iş adamı, yatırımcı ve hayırseverdir. En çok, geç çocukluk arkadaşı Paul Allen ile birlikte yazılım devi Microsoft’u kurmasıyla tanınır. Microsoft’taki kariyeri boyunca Gates, başkan, genel müdür (CEO), başkan ve baş yazılım mimarı pozisyonlarını tuttu ve Mayıs 2014’e kadar en büyük bireysel hissedarıydı. 1970’lerin ve 1980’lerin mikrobilgisayar devriminin önemli bir girişimcisiydi.


YouTube kanalı açıklaması:
Merhaba, ben Bill Gates. İşim hakkındaki videoları izlemek için buraya göz atın.

Bu kanalda, odaklandığım konular hakkında videolar yayınlıyorum: hayat kurtarmak, eğitimi geliştirmek ve daha temiz, daha ucuz enerji kaynakları sağlamak.

İşim sayesinde dünyanın en zorlu sorunları üzerinde çalışan birçok parlak ve anlayışlı insanla konuşma şansım var. Bu videolarda onlardan bazılarıyla tanışacaksınız.

Umarım izlemekten keyif alırsınız ve en son eklemeleri kontrol etmek için sık sık uğrarsınız. Diğerleriyle paylaşmaktan çekinmeyin ve iletişimde kalın:

Twitter https://twitter.com/BillGates

Facebook https://www.facebook.com/BillGates

Blogum http://www.gatesnotes.com/
William Henry Gates III (28 Ekim 1955 doğumlu), Amerikalı bir iş adamı, yatırımcı ve hayırseverdir. En çok, geç çocukluk arkadaşı Paul Allen ile birlikte yazılım devi Microsoft’u kurmasıyla tanınır. Microsoft’taki kariyeri boyunca Gates, başkan, genel müdür (CEO), başkan ve baş yazılım mimarı pozisyonlarını tuttu ve Mayıs 2014’e kadar en büyük bire ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
23 Temmuz 2012
Kanal Kategorisi
Eğitim
Kanal Linki
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close