Tüm Reklamları Kapat
Between Two Ferns with Zach Galifianakis

Between Two Ferns with Zach Galifianakis

Dizi
2008
EA Puanı
10.0 10
6 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Zach Galifinakas, "between two ferns" çeşitli ünlülerle komik bir röportaj yapıyor.

Zach Galifianakis'in sunduğu, ünlü konukları içeren Amerikan talk show'u "Between Two Ferns with Zach Galifianakis", bölümleri birkaç dakika süren bir programdır. Röportajcı (Galifianakis) ve konuklar, birbirleriyle sataşmalar ve hakaretlerle dolu diyaloglar paylaşırlar. Online serinin yanı sıra, Comedy Central televizyon özel programı ve Netflix yapımı "Between Two Ferns: The Movie" adlı bir film de bulunmaktadır.
Zach Galifinakas, "between two ferns" çeşitli ünlülerle komik bir röportaj yapıyor. Zach Galifianakis'in sunduğu, ünlü konukları içeren Amerikan talk show'u "Between Two Ferns with Zach Galifianakis", bölümleri birkaç dakika süren bir programdır. Röportajcı (Galifianakis) ve konuklar, birbirleriyle sataşmalar ve h ... Daha fazla göster
Yönetmen
Scott Aukerman Daniel Strange Ruben Fleischer Tümü
Oyuncu
Zach Galifianakis Jon Hamm Bradley Cooper Tümü
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
04 Ocak 2008
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Yaklaşık Bölüm Süresi 4 dakika
Toplam Bölüm Sayısı 23
Ödüller 2 tane Primetime Emmy ödülü kazandı. Toplamda 10 galibiyet ve 5 adaylık elde etti.
Ülke ABD
Türler Kısa, Komedi, Talk-Show
Prodüksiyon Funny or Die
IMDb Puanı 8.4/10
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close