Tüm Reklamları Kapat
Atom Bombası Testleri Kanalı
Fragmanı İzle

Atom Bombası Testleri Kanalı (Atomic Tests Channel)

@Atomic_Tests_Channel
Youtube Kanalı
2014
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube kanalı açıklaması:
Bu kanala abone olmak için! Bu kanalda birçok benzersiz video var, hayatın gerçekliğinde tekrar göremeyeceğimiz birçok etkileyici sahne var, sadece tarihi filmlerden öğrenebiliriz, bu filmler (videolar) bilim tarihinin hazineleridir, barışa ve şiddet karşıtı olmamız gerekiyor.

Sanat eserleriniz ve belgeselleriniz için lisanslama görüntüleri ve medya soruları için, lütfen bize e-posta gönderin, video bağlantısını ve video zaman kodunu belirtin, ProRes (HQ yayın formatı videoları) formatı sağlayabiliriz.

Müşterilerimiz: camisalistrada.com.br, British Channel 5, Technicolor-PostWorks NY of The Bomb movie, NHK ...vb.
YouTube kanalı açıklaması: Bu kanala abone olmak için! Bu kanalda birçok benzersiz video var, hayatın gerçekliğinde tekrar göremeyeceğimiz birçok etkileyici sahne var, sadece tarihi filmlerden öğrenebiliriz, bu filmler (videolar) bilim tarihinin hazineleridir, barışa ve şiddet karşıtı olmamız gerekiyor. Sanat eserleriniz ve be ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Atomic Tests Channel
Yayınlanma Tarihi
11 Şubat 2014
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close