Tüm Reklamları Kapat
Athena'nın Çocuğu

Athena'nın Çocuğu (Athena’s Child)

Kitap
2023
EA Puanı
10.0 10
12 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Parlak, masum Athena'nın rahibelerinin en safı. Medusa'nın güzelliği ölümlerinkinin çok ötesindedir. Bu yüzden, Tanrı Poseidon'un şehvet dolu bakışları üzerine düştüğünde, Athena Tapınağı bile onu koruyamaz.

O andan itibaren, kendisine yapılan kötülük onun zırhı olacak ve sürgünde karanlığı kucaklayacaktır. Başkalarının olması gerektiğine karar verdiği canavara dönüşecektir.

Genç Perseus görünüşte imaknsız bir maceraya atılır. Yalnızca cesaret ve kararlılıkla donanmış Perseus'un tek başarı şansı ölümsüz kardeşlerinin elindedir.

Medusa ile Perseus çok geçmeden kindar ve bencil tanrıların piyonu haline gelirler.

Tarih, fetheden kahramanları anlatır. Zamanla çarpıtılmış hikayeler. Medusa'nın gerçeği uzun zamandır kayıptı. Şimdi onun gerçeğini duyma zamanı.
Parlak, masum Athena'nın rahibelerinin en safı. Medusa'nın güzelliği ölümlerinkinin çok ötesindedir. Bu yüzden, Tanrı Poseidon'un şehvet dolu bakışları üzerine düştüğünde, Athena Tapınağı bile onu koruyamaz. O andan itibaren, kendisine yapılan kötülük onun zırhı olacak ve sürgünde karanlığı kucaklayacaktır. Başkalarının olması gerekt ... Daha fazla göster
Yazar
Hannah Lynn
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Athena’s Child
Yayınlanma Tarihi
20 Ekim 2023
Yayınevi
Eksik Parça Yayınları
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Sayfa Sayısı 200
ISBN-10 6256780027
ISBN-13 9786256780026
Boyutları 13,5 x 21 cm
Cilt Ciltsiz
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (2)
Alıntılar (1)
Gönderiler (0)
İnceleme
Gökdeniz Sağlam
İnceleyen10
Mitoloji ve felsefe okurları için tavsiye edebileceğim kafa dağıtmalık bir eserdir. O şahane karakterlerle akıcı bir serüven. Ancak okuyacaklar beklentilerini yüksek tutmasınlar zira bu kitap için çok iddialı diyemeyiz ancak meraklısı için keyifli bir okuma olacaktır.
14
0 Yorum
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
 • Dış Sitelerde Paylaş
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
İnceleme
Muhammed Sami Civelek
İnceleyen10
Güzel saran bir kitap.
10
0 Yorum
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
 • Dış Sitelerde Paylaş
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Gökdeniz Sağlam
@denizsaaglam
İnceleme Yaz
Tasviyelere Git
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close