Tüm Reklamları Kapat
Allen Pan
Fragmanı İzle

Allen Pan

@allenpan
Youtube Kanalı
2015
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Allen Pan, Amerikalı bir mühendis ve YouTuber'dır. 22 Aralık 1989'da doğmuştur ve özellikle pop kültürü ile ilgili icatlar yaptığı YouTube serisi Sufficiently Advanced (SA) ile tanınır.

Pan, California Eyalet Üniversitesi, Northridge'de elektrik mühendisliği bölümünden mezun oldu. Daha sonra, özellikle elektronik, mekanik ve yazılım alanlarında çalışan bir mühendis olarak kariyerine devam etti.

Pan, Sufficiently Advanced kanalında, pop kültürü ile ilgili icatlar yaparak ve bunları genellikle birçok insanın bildiği filmler, televizyon dizileri veya oyunlarla ilişkilendirerek popülerlik kazandı. Örneğin, bir Star Wars ışın kılıcı, bir Thor çekici, bir Iron Man giysisi ve bir Pokemon avcılığı cihazı gibi birçok ilginç ve yaratıcı icat yaptı.

Pan, ayrıca başka YouTube kanallarında da göründü ve televizyon programlarına katıldı. Kendi adını taşıyan bir YouTube kanalı da vardır, burada elektronik, robotik ve diğer teknolojiyle ilgili videolar yayınlamaktadır.

YouTube kanalı açıklaması:
Başarısız bir Mythbuster. Bir şeyleri düzeltirim.
Allen Pan, Amerikalı bir mühendis ve YouTuber'dır. 22 Aralık 1989'da doğmuştur ve özellikle pop kültürü ile ilgili icatlar yaptığı YouTube serisi Sufficiently Advanced (SA) ile tanınır. Pan, California Eyalet Üniversitesi, Northridge'de elektrik mühendisliği bölümünden mezun oldu. Daha sonra, özellikle elektronik, mekanik ve yazılım ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
27 Mart 2015
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close