Tüm Reklamları Kapat
Adolf Hitler

Adolf Hitler

Bir Canavarın Gizli Günlükleri
Kitap
2023
EA Puanı
10.0 10
15 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Süphesiz ki o, insanlik tarihinin en nefret uyandiran figürü. Milyonlarca insanin hayatini akil almaz yöntemlerle sonlandiran, dört bir yanini sarmis sanrilardan güç alarak kendini Kurtarici, Almanlari da üstün irk ilân eden korkunç bir suçlu. Aradan geçen onca zamana ragmen hâlâ sorulmamis soru ise su: Peki, bu mezalimin basrol oyuncusu aslinda kimdir? Çocuklugu boyunca ve gençliginin önemli bir bölümünde büyük bir ressam olmaktan öte hayali olmayan Adolf, nasil olur da cehennemden dünyaya yol döseyen Hitler'e dönüsür? Bu sorularin yanitina hiç olmadiginiz kadar yakinsiniz; hem de tüm çiplakligiyla. Çünkü bu kitabin anlaticisi, 20. yüzyilda baslayip bugünümüze kadar sizan o "umutsuz hastaligin" müsebbibi, Adolf Hitler'in ta kendisi. Naziler tarafindan yok edilmeye çalisilmis belgelere dayanarak yazilmis olan Adolf Hitler: Bir Canavarin Gizli Günlükleri, elinizden birakamayacaginiz bir roman.
Süphesiz ki o, insanlik tarihinin en nefret uyandiran figürü. Milyonlarca insanin hayatini akil almaz yöntemlerle sonlandiran, dört bir yanini sarmis sanrilardan güç alarak kendini Kurtarici, Almanlari da üstün irk ilân eden korkunç bir suçlu. Aradan geçen onca zamana ragmen hâlâ sorulmamis soru ise su: Peki, bu mezalimin basrol oyuncusu aslinda ki ... Daha fazla göster
Yazar
A.G. Mogan
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
28 Mayıs 2023
Yayınevi
Zeplin Kita
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
ISBN-10 6-257-86405-4
ISBN-13 978-6-2578-6405-3
Cilt Ciltsiz
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Beyza Yalçın
İnceleyen10
Tarihte çok önemli bir figür olan Hitler'i daha iyi tanımamda çok yardımcı olan bir kitap.
12
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
İnceleme Yaz
Tavsiyelere Git
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close