Eser Ekle İnceleme Ekle
Alıntı & Aforizma Ekle
Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Adobe Express
Fragmanı İzle

Adobe Express

@AdobeExpress
Youtube Kanalı
2021
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube Kanalı Açıklaması:
Adobe Express, herkesin binlerce güzel şablondan hızlı ve kolay bir şekilde göze çarpan içerik oluşturmasını sağlar. Hepsinden iyisi, mobil ve web üzerinden başlamak ücretsizdir.
Kanalımız, işletmenizi büyütmek için haftalık nasıl yapılır, ilham, öğreticiler ve daha fazlasını sunar. Tüm ipuçlarımızı almak için bugün abone olun.

Adobe Express'i şimdi deneyin: https://adobe.ly/3dSP7w8

Daha fazla eğlence için Facebook grubumuza katılın:
✨ https://bit.ly/FBGrpAdobeExpress

Discord'da bizimle sohbet edin:
✨ https://bit.ly/DiscordAdobeExpress

İşletmenizi "Kurtarılacak Tasarım" için gönderin
✨ https://youtu.be/o8qZY5ZlKhg
YouTube Kanalı Açıklaması: Adobe Express, herkesin binlerce güzel şablondan hızlı ve kolay bir şekilde göze çarpan içerik oluşturmasını sağlar. Hepsinden iyisi, mobil ve web üzerinden başlamak ücretsizdir. Kanalımız, işletmenizi büyütmek için haftalık nasıl yapılır, ilham, öğreticiler ve daha fazlasını sunar. Tüm ipuçlarımızı almak iç ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
10 Kasım 2021
Kanal Kategorisi
Nasıl Yapılır ve Stil
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Gündem
Bağlantı
Ekle
Soru Sor
Stiller
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close