Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Youtube Kanalı
2016

32.Gün

Tüm Reklamları Kapat

Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi

Tanıtım Videosu

Kişiler

Detaylar YouTube Kanalı Twitter Facebook Daha Fazla Göster
Bu Eseri Raporla
Furkan Arduç Eseri Ekleyen
20
Tavsiye Yaz
Tavsiyeler (4)
Alıntılar (0)
Gönderiler (1)
Tavsiye
Arda Özçınar
Arda Özçınar
2,085 UP
Tavsiye Eden
Yakın Türk tarihini objektif ve bi o kadar da detaylı inceleyen ender kaynaklardan 32.gün,bu ülke bu duruma nasıl gelmiş cumhuriyette Atatürkün kurduğu ülke daha sonra neler görmüş merak ediyorsanız bu belgesel serilerini sırasıyla izlemeniz tavsiyedir. Son olarak Birand'ı anmadan geçmeyelim ruhu şad olsun
6
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Tavsiye
ALi ALDI
ALi ALDI
23K UP
Tavsiye Eden
Yakın tarihimizin ender ve kaliteli arşivi. Biran'ın geride bıraktığı bir miras.
5
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Tavsiye
success successfull
Tavsiye Eden
32. Gün kanalı artık kötü ellere geçmiş olmalıki 6 saatlik belgeseli 12 Eylül bölümlerini silmişler. Darbeler adlı kanalada buldum neyseki. Sağcılar yada işbirlikçileri abd ele geçirmiş olabilir
3
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Tavsiye
Alper Öğet
Tavsiye Eden
32.Gün Arşivi tarafından yayınlanan 28 Şubat belgeselini izledim. Gerek o dönemi yaşamış kişilerin konuk olması hasebiyle, gerek tarafsız bir dille anlatımla tüm kesimler tarafından izlenmesi gerektiğini düşündüğüm bir içerik.
2
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla Tavsiye Göster
32.Gün
20
100.00% olumlu
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Gönder
Ekle
Soru Sor
Geri Bildirim Gönder
ve seni takip ediyor
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close