Tüm Reklamları Kapat
24classics
Fragmanı İzle

24classics

@24classicsvideo
Youtube Kanalı
2013
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
24 uzman ve 24 çalma listesi ile 24classics.com klasik müzik dinlemenin kolay yoludur. Kayıt olmadan sadece en sevdiğiniz çalma listesini bulun ve www.24classics.com adresinde dinleyin! 24chambers ile Hollanda’daki bir şehirde gizli bir yerde özel bir konserin canlı yayınına sahibiz. Canlı konsere sadece 50 kişi davet edilir.

Classical Music, klasická hudba, 古典音乐, klassisk musik, klassinen musiikki, musique classique, クラシック音楽, κλασσική μουσική, शास्रीय संगीत, musik klasik, musica classica, klassisk musikk, klassieke muziek, muzyka klasyczna, классическая музыка, música clásica, klassisk musik, klassische Musik, klasik müzik, komolyzenen, 고전 음악, เพลงคลาสสิค, பாரம்பரிய இசை, hạc cổ điển, موسيقى كلاسيكية ,מוסיקה קלסית
YouTube kanalı açıklaması: 24 uzman ve 24 çalma listesi ile 24classics.com klasik müzik dinlemenin kolay yoludur. Kayıt olmadan sadece en sevdiğiniz çalma listesini bulun ve www.24classics.com adresinde dinleyin! 24chambers ile Hollanda’daki bir şehirde gizli bir yerde özel bir konserin canlı yayınına sahibiz. Canlı konsere sadece 50 kişi da ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Flemenkçe (Flaman) (Nederlands)
Yayınlanma Tarihi
07 Ocak 2013
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close