25.000'inci Okurumuza Kavuştuk!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de yaz tatilinin başlamasından ötürü Evrim Ağacı'nın paylaşım ve düzenleme yapan ekip üyeleri sadece Türkiye'nin değil, Dünya'nın dört bir yanına dağıldılar ve bu sebeple paylaşımlarımız biraz aksıyor ve yavaşladı. Yine de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Buna rağmen destekçilerimiz ve takipçilerimiz çığ gibi büyümeye devam ediyor! Bugün, 25.000'inci okurumuza kavuştuk!

25.000'inci okurumuz olarak aramıza katılan Sayın Nilüfer Akten'e ve diğer tüm yeni takipçilerimize aramıza hoşgeldiniz diyor, Türkiye'de bilime ve aydınlığa değer verip destek olduğunuz için sizi yürekten tebrik ediyoruz! Ayrıca bugüne kadar desteklerini bizden esirgemeyen tüm okurlarımıza da sonsuz teşekkürler!

Evrim Ağacı Ekibi

Eşcinsellik Doğaldır! Buna Alışın...

Evrim Ağacı ile İlgili Bazı İstatistikler... (14.08.2012 itibariyle)

Yazar

Katkı Sağlayanlar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Editör

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim