20.000'inci Okurumuza Kavuştuk!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

20.000'inci Okurumuza Kavuştuk!

Türkiye'deki Facebook sayfaları arasında en büyük, Dünya'daki İngilizce dilindeki Facebook sayfaları arasında 3. en büyük Evrimsel Biyoloji sayfası olan Evrim Ağacı 20.000'inci okuruna kavuştu!

Aramıza 20.000'inci okurumuz olarak katılan Sn. Yağmur Doğan'a ve diğer tüm okurlarımıza hoşgeldiniz diyor, bilime ve Evrimsel Biyoloji'ye verdiğiniz destekten ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Biz, hep birlikte güçlüyüz!

Evrim Ağacı Ekibi

Facebook'taki Türkçe En Büyük Evrimsel Biyoloji Sayfası Olduk!

Evrim Ağacı Artık ESEB Tarafından Desteklenmektedir!

Yazar

Katkı Sağlayanlar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Editör

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim