Yunus Parklarına Hayır!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Afiş her şeyi anlatıyor...

Tasarım için ekibimizden sayılan Sn. Keremcan Gümüştaş'a sonsuz teşekkürler!

Not: Bu afişten "koruma amaçlı" kurulan vahşi yaşam parkları veya koruma parkları ayrı tutulmalı elbette. Öte yandan genelde Türkiye gibi gelişmemiş ülkelerdeki hayvanat bahçeleri "şov amaçlı" yapılıyor sadece, koruma, rekreasyon ve rehabilitasyon amaçlı değil. Ayrıca yunus parklarının da basitçe hiçbiri koruma amaçlı inşa edilmiyor; yunuslar bu şekilde korunamaz da zaten...

Yakın Çekimde Bir Arı

2000 EM26 Göktaşından Notlar...

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim