Yanlış Mahalle: Timsah ve Su Aygırları

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu muhteşem fotoğraf Vaclav Silha tarafından Tanzanya'nın Serengeti bölgesinde çekildi. Fotoğrafın başlığı ise çok şey anlatıyor: "Yanlış Kalabalık/Mahalle". Su aygırlarının arasında kalan üst düzey avcılardan timsah, suların en ölümcül hayvanlarından bir diğeri olan su aygırlarının dişleri arasında parçalanıyor. 

İyi bir gün geçirmenizi dileriz.

 

Teşekkür: İlker Çağatay Aşık

Asch'ın Uyum Deneyi: Diğerleri Sizi Ne Kadar Etkileyebilir?

24 Saatte Dünya Tarihi

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim