Yakın Çekimde İğnesiz Arı

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İğnesiz arılardan biri olan "Tetragonisca angustula" türüne ait bir birey, yuvasının kapısında korumalık yaparken... Bu arıların boyları 4-5 milimetre civarındadır ve birçok kolonilerinde 1 kraliçe ile 10.000 civarında işçi arı bulunur. Genelde 600 metre ve daha alçak olan rakımlardan besin toplarlar. Çoğunlukla Meksika ve Brezilya civarında yaşarlar.

Fotoğraf, Alex Wild tarafından çekilmiştir.

Sumatra Kaplanları'nı Koru!

Dövülerek Öldürülen Köpekbalığı

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim