Uzaylılardan Gelen Mesaj

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Egomuzdan mıdır nedir, uzaylılardan ola ki bir mesaj alsak hep bize böyle mistik bir şeyler söyleyecekler, hiç bilmediğimiz bir sır verecekler falan sanırız. Halbuki Evren'de yaşıyor olması muhtemel olan diğer türlerin bizden daha zeki olacaklarını garanti etmemiz mümkün değildir. Bu durumda, bizim diğer bir canlı türüne yaklaştığımızdan farklı yaklaşmalarını beklemek abes olabilir. 

Vahşi Yaşamda Mama Kapları

Pembe Nehir Yunusları

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder