Uzaylılar Tarafından Kaçırılma

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Daha önceki bir yazımızda, uzaylıların Dünya'ya gelmesinin şu etapta pratik olarak imkansız olduğundan evrimagaci.org/fotograf/91/8724">söz etmiştik. Ama ola ki bir yolunu bulup geldiler ve Hollywood'un beyinlerimize enjekte ettiği gibi bizi kaçırıp deneyler yapmaya karar verdiler. Bu uzaylılar tarafından kaçırılma olayı, her zaman umduğumuz gibi yatağımızda, dostane bir şekilde olmak zorunda değil. Hayal gücünü açık tutmak gerekiyor... 

Bu Fotoğrafta Bir Göl Bulunmamaktadır!

Yapıcı Eleştiri Nedir? Nasıl Yapılır?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim