Uzaydan Marmara Bölgesi

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu fotoğraf, Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS) astronotlarından Koichi Wakata tarafından çekilmiştir. Fotoğrafta Marmara Bölgesi, özellikle de İstanbul'un genel hatları net bir şekilde görülmektedir. Wakata, çektiği bu fotoğrafı Twitter'dan paylaşırken “Uzay istasyonunda en beğendiğim manzaralardan biri” şeklinde bir not düştü.

Bu fotoğrafı Türkiye'de sadece VPN gibi yöntemler kullanarak internet kullananlar gördü.

Çünkü aynı gün, Twitter Türkiye çapında yasaklanmıştı. 

Kaynak: Uzay.org

Nadir Mutasyonlar

92 Yaşındaki Nine ve 2 Günlük Bebek

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim