Kapak Görseli
Hakkımda
Yıldız Teknik Üniversitesi Fransızca Mütercim-Tercümanlık Ana Bilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmaktayım. Aynı üniversitede yürütülmekte olan Diller ve Kültürlerarası Çeviribilim Doktora Programı kapsamında, Prof. Dr. Emine Bogenç Demirel danışmanlığında kaleme aldığım “Yeni Toplumsallıklar Etrafında Yükselen Çeviri Pratikleri. Türkiye’de Tara-Çevirilerin (Manga) Dolaşımı ve Etik Sorunsalı” başlıklı tez çalışmamı 2016 yılında tamamladım. Çalışma alanlarım arasında “Çeviri Sosyolojisi”, “Dijital Ortam Çeviri Pratikleri” ve “Yeni Medya Çalışmaları” yer almaktadır.
Coğrafi Bilgiler
Kişisel Bilgiler
Eğitim ve İş Bilgileri
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Tek bir hücre, belirli şartlar sağlandığında sadece birkaç yılda yetişkin bir insana dönüşebiliyorsa, tek bir hücrenin belirli diğer şartlar sağlandığında yüz milyonlarca yıl içinde insan türüne dönüşebileceğini anlamakta hiçbir güçlük olmamalıdır.”
Herbert Spencer
Geri Bildirim Gönder