Kapak Görseli
Hakkımda
İlk olarak Samsun Anadolu Lisesi’ni kazandım, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdim ve yine İktisat Anabilim dalında master tez çalışmam ile öğrenimime devam etmekteyim. Goethe Enstitüsü'nün davetlisi olarak Almanya'da bulunarak ikinci yabancı dilimi geliştirme fırsatı yakaladım. Piyano ve spor ilgilendiğim aktiviteler arasında yer almaktadır. Yaşamımın sonuna kadar devam edecek bilim insanı olabilmek adına verdiğim uğraşta, beni ben yapan tüm değerler ile her zaman bana güç veren, varlığıyla motivasyon kaynağım olan canım anneanneciğim Ayten AYTEKİN’e Evrim Ağacı’ndaki tüm çalışmalarımı armağan ediyorum.
Coğrafi Bilgiler
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Eğer ki uzaylılar Dünya'ya gelseydi, onlara halen enerji kaynağı olarak yerin derinliklerinden fosil yakıt çıkardığımızı söylemeye utanırdım.”
Neil deGrasse Tyson
Geri Bildirim Gönder