Kapak Görseli
Hakkımda
İ.T.Ü.S.M.F. Endüstri Mühendisliği 1989 yılı mezunudur. Uzun yıllar Kalite Yönetim Sistemleri ve uluslararası standartların işletmelere uygulanması konusunda çalışmıştır. Endüstri Mühendisi olarak çok çeşitli sektörlerde farklı deneyimler kazanmıştır. 48 yaşında hayatında mecburi bir ara verdiği zaman yeni bir meslek edinmeye karar vererek Medya ve İletişim okuyup, bir ulusal TV'da Program Editörü olarak çalışmaya başlamış, daha sonra geçtiği TV'da da Prime Time Program Editörlüğü ve Haber Editörlüğü yapmıştır. Aynı zamanda halen Radyo TV Program Yapımcılığında okumaktadır. 11 yaşından beri yazı yazmaktadır. Kendini en iyi yazarak ifade ettiğini düşünür. Sinema, edebiyat, yüzmek, yazmak hobileri, felsefe, mitoloji, teoloji, kozmoloji, sinirbilim, davranışların kökeni ise sürekli öğrenmek istedikleridir. İngilizce diline özel ilgisi olduğundan uzun süre çeşitli alanlarda çeviriler yapmıştır. Evrim Ağacı'nın ülkemiz için çok büyük önem taşıdığını düşünerek, katkı sağlamaktan gurur duymaktadır.
Coğrafi Bilgiler
Kişisel Bilgiler
Sosyal Ağ Hesapları
Eğitim ve İş Bilgileri
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Başkaları için bu kadar çok, kendimiz içinse bu kadar az şey hissetmek ve bencilliğimizi baskılamak insan doğasının kusursuz tarafıdır.”
Adam Smith
Geri Bildirim Gönder