Usta Splinter?!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Burada gördüğünüz bir aslanbaş tavşanı. Bu hayvanlar, Amerikan Tavşan Yetiştiricileri Derneği tarafından kabul gören resmi bir soy hattıdır. Erkeklerinin yetişkinlerinde aslan yelesi benzeri bir yapı bulunduğu için bu ismi almıştır. Bu fotoğraftaki birey ise, 23 Haziran 2009'da doğmuş bir tavşanın fotoğraflarıdır. 

Usta Splinter ile benzerlikleri çarpıcı!

 

Kaynak: TeddyTassen

Virüs Nedir? Genel Özellikleri Nelerdir?

Apollo 13'ü Kurtarmak...

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim