Thomas Huxley: Soruların Sorusu

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

"İnsanlık için soruların sorusu, tüm diğer soruların ardında yatan ve tüm sorulardan daha ilginç olan soru, insanın doğa içerisindeki yeri ve kozmosla olan ilişkisidir. Bizim türümüz nereden gelmiştir, gücümüz üzerinde doğanın ne gibi kısıtları vardır, ne amaçla varız gibi problemler, Dünya üzerinde doğan her bir insanın tekrar tekrar karşısına çıkan, onlara karşı ilgimizi asla kaybetmediğimiz problemlerdir."

Thomas Hunt Huxley

Aysu Uygur (Harvard Üniversitesi)

Forer/Barnum Etkisi: Astroloji ve Fallar Neden Bize Uyuyor?

Yazar

Katkı Sağlayanlar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Editör

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim