Sürekli Cinsel Uyarı Sendromu

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Permanent Sexual Arousal Syndrome (Sürekli Cinsel Uyarı Sendromu):

Her Gün 200 Kez Orgazm Olan Kadın

24 yaşındaki İngiliz Sarah Carmen her gün 200 kez orgazm oluyor. Seksüel olarak devamlı tahrik olma sendromu (Permanent Sexual Arousal Syndrome) olan kadın, hastalığının aldığı haplar yüzünden olduğunu düşünüyor. Bu sağlık durumu nedeniyle bir türlü uzun süreli bir beraberliğe sahip olamıyor.

KanserSİZ Dünya Organizasyonu, İnsanların Umutlarıyla Oynamaktadır!

Lipodistrofi

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder