Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

İnsan nasıl hayvandan evriliyor?

Evrime yabancı biriyim öğrenmek amaçlı soruyorum bana insanın hayvandan evrilmesi düşüncesi mantıklı gelmiyor. Biraz anlatabilir misiniz?

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

https://evrimagaci.org/yazi-dizisi/primatlardan-insana-evrim-41

https://evrimagaci.org/yazi-dizisi/insan-evriminde-ozel-konular-10

Bu yazı dizilerinde anlatımlar mevcut. Soru-Cevap platformu bunun için iyi bir platform değil. Discord sunucumuza gelirseniz daha hızlı yanıt alabilir, sorularınızı daha rahat sorabilirsiniz. Discord sunucumuzun linkini aşağıya bırakıyorum.

https://discord.gg/FneXu2W

Teşekkür
Paylaş
1
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Timsahlar kolaydır. Seni öldürmeye ve yemeye çalışırlar. Asıl zor olan insanlardır. Bazıları önce arkadaşınmış gibi davranırlar...”
Steve Irwin
Geri Bildirim Gönder