Soğuğu Hissetmeyen Adam

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Soğuğu Hissetmeyen Adam

"Buz adam" olarak da bilinen Hollandalı Wim Hof, buz altında yüzüyor ve buzla dolu kapların içinde kalabiliyor. Karlarla kaplı Blanc Dağı'na üzerinde yalnızca şort varken tırmanan tırmandı, rekorlar kırdı ve yeni zorlu görevlere her zaman hazır. Bilim adamları bu durumu tam olarak açıklayamıyor fakat 48 yaşındaki Hollandalı normal insanlar için ölümcül olabilecek ısılarda bile dayanıklılığıbı koruyor.

Lipodistrofi

Chiari Malformasyonu

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim