Şimdilik Hoşça Kal Ay!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu fotoğraf, Evrim Ağacı okurlarından Sevcan Tıknas tarafından çekildi. 22 Temmuz 1969 tarihli Hürriyet Gazetesi'nin birinci sayfası! 

Bu fotoğraf, Evrim Ağacı okurlarından Sevcan Tıknas tarafından çekildi. 22 Temmuz 1969 tarihli Hürriyet Gazetesi'nin birinci sayfası! Bir zamanlar gazetelerin birinci sayfaları boydan boya bilim ve teknoloji haberleri ile dolabiliyormuş demeki ki... Elbette ki Ay'a ayak basmak muhteşem-ötesi bir başarı; ancak şu anda gazetelerimizin arka sayfalarının köşelerinde bilim haberleri çıktığında sevindiğimiz göz önüne alınırsa, son 50 yılda bu konuda pek de ileri gidemediğimizi görüyoruz.

Neil Armstrong ve NASA Başvurusu

Arches Kümesi

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim