Sigara İzmaritlerinin Suda Çözünme Süresi...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Günümüz sahillerinin vazgeçilmezlerinden biri, kıyılara vuran sigara izmaritleridir. Bu gördüğünüz izmaritlerin bazıları yaklaşık 2 sene önce denize fırlatılmış olabilir; zira bu izmaritlerin suda çözünme süresi ortalama 2 yıldır. İzmaritlerinizi lütfen yere veya denize değil, ayrılmış çöp kutularına atınız.

Kara Şövalye Uydusu

Dünya Beni Bekler Mi? (Bir Fizikçinin Zihni)

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder