Satürn'den Satürn'ün Halkalarının Görünümü...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Astronomik Sanat Ağı'ndan olan Björn Jonsson tarafından çizilen bu görüntüde, Satürn'ün atmosferinden halkalarına bakacak olsak nasıl bir görüntüyle karşılaşacağımız gerçekçi bir şekilde yansıtılmaktadır. Bu çizim, Satürn'ün 140 kilometre yüksekliğe erişebilen bulutlarının hemen üzerinden olan görüntüyü yansıtmaktadır.

Ay'ın Oluşumu: Doğanın Amacı Var Mıdır?

Dünya'yı ve Evren'i Keşfetmek

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim