Sağlam Baş, Sağlam Vücutta Bulunur...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

"Sağlam baş sağlam vücutta bulunur." lafına ince bir gönderme... Bugünlerde birçok insan genel kültür ve Evren'e dair bilgilerdense, kaslarını şişirmeyi tercih ediyor. Bu elbette her zaman kötü bir şey değil; zira tam tersi de (sırf bilgiye gömülüp sağlığa önem vermemek de) yer yer kötü olabilir. Fakat aradaki dengeyi birazcık tutturmak gerekiyor sanıyoruz, ne dersiniz?

Kaynak: Helter Skelter

Analemma: Güneş'in Farklı Gezegenlerde Gökyüzünde İzlediği Rota

Bilinen En Derin Sularda Yaşayan Balık İlk Defa Görüntülendi!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder