Öz Hakiki Darwin'in Yeri!

Yazdır
  • Bu yazıyı 36 saniyede okuyabilirsiniz.
Öz Hakiki Darwin

Her ülke ve her şehir bilimden eşit derecede korkmuyor. Bazı ülkelerin bazı şehirlerinde çok ilginç cafelere, restoranlara, mekanlara rastlamak mümkün. Bunlardan birisi de İrlanda'nın Dublin kentinde bulunan "Darwin's Restaurant" (Darwin'in Restoranı). 2014 yılında "Taste of Ireland" (İrlanda'nın Tadı) tarafından "Tavsiye Edilen" olarak listelenen restoran, 2004 yılında kuruldu ve yine 2014 yılında TripAdvisor'dan "Certificate of Excellense" (Mükemmellik Belgesi) aldı. 

Ne yazık ki restoranın neden bu ismi seçtiği ile ilgili sitelerinde bilgi verilmemiş. Sadece restoranın Charles Darwin'in tanımladığı "türlerin kökeni" temasını seçtiği belirtiliyor. Ancak restoranı incelemek için buraya tıklayarak internet sitelerine gidebilirsiniz.

 

Fotoğraf ve Teşekkür: Ufuk Emeket

0 Yorum
Çağrı Mert Bakırcı
Çağrı Mert Bakırcı
Kurucu, Baş Editör
Profil
Geri Bildirim

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close