Mona Lisa, Louvre ve Instagram

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu, Louvre Müzesi'nden Instagram'a yüklenen fotoğrafların konum bilgilerinden derlenmiş bir müze haritası... Mona Lisa'nın orijinal çiziminin 77 cm x 53 cm'lik ufacık bir tablo olduğunu biliyor muydunuz? Bu, 35 ekran bir TV'den biraz büyük, 39 ekran bir TV'den biraz küçüktür!

Instagram demişken... Evrim Ağacı'nı Instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın: www.instagram.com/evrimagaci

Kaynak: reddit

Yeşilbaş Ördekler Et de Tüketirler!

Arktik Tilkileri, Kürkleri ve Sıcaklık

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler
  • Anasayfa
  • Gece Modu

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim