Maui Yunuslarını Kurtarın!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sanıyoruz ki bu, Maui Yunuslarını kurtarmak için son şansımız.

Eskiden 1800 civarında bireyi bulunan Maui Yunusları'ndan günümüzde sadece 50 adet kaldı. Evet, sadece 50 adet...

Yeni Zelanda'nın unutulmaya ve yok olmaya yüz tutmuş bu yunuslarını kurtarmak için halen son bir şansımız var. Çabuk ve kolay bir şekilde... 

"Suların Hobitleri" olarak bilinen bu yunusları kurtarmak için, Yeni Zelanda hükümetine gönderilecek aşağıdaki dilekçeye lütfen imza atın ve attırın.

Teşekkürler.

 

İmza Kampanyası

Öğrenmeye Devam Edin!
Konuyla Alakalı İçerikler

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder