Mars'tan Dünya, Dünya'dan Mars...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kızıl Gezegen ile aramızda 225.300.000 kilometre civarı bir mesafe var. Gökyüzünde Mars'a baktığınızda, o ufacık kırmızı noktanın bizden ne kadar uzakta olduğunu hissedebilirsiniz. Buna rağmen, bize en yakın gezegenlerden birisi... Bunu düşünmek, Evren'in nasıl uçsuz bucaksız olduğunu anlamanıza katkı sağlayabilecektir.

Evrim Ağacı'nın Patronu Olun!

Yünlü Mamutlar ve Dişleri

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim