Makalelerimizi PDF Olarak Kaydetmek...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Okurlarımızdan sıklıkla makaleleri PDF olarak kaydetme ile ilgili sorular geliyor. Eskiden ne yazık ki bunu yapmanın kolay bir yolu yoktu; ancak şimdi bir nebze de olsa kolay bir yol bulunuyor. Burada, yapmanız gerekenleri adım adım izah edeceğiz, oldukça kolay bir işlem zaten. Ne yazık ki şu anda toplu olarak kaydetme bulunmuyor, ileride bunu yapan bir sistem geliştirmeye çalışacağız. Ayrıca bir uyarı olarak şunu da söyleyelim: makalelerimizi sıklıkla güncelleyip, geliştiriyoruz. Dolayısıyla kaydettiğiniz halleri, güncel olmayabilecektir ilerleyen zamanlarda. Bu yüzden, sıklıkla internet sitemizden bilgilerin güncelliğini kontrol ediniz.

Makaleleri PDF olarak kaydetmek için yapmanız gerekenler basitçe şöyle:

1. Kaydetmek istediğiniz makalemizi açın ve yukarıdaki Yazdır tuşuna basın.

 

 

2. Açılan pencerede, sol üst köşede bulunan Değiştir (Change) tuşuna basınız.

 

 

3. Açılan pencerede, PDF Olarak Kaydet (Save As PDF) tuşuna basınız.

 

 

4. Sol üst köşedeki Kaydet (Save) tuşuna basınız.

 

5. Açılan pencerede, bilgisayarınızda bu makalemizi kaydetmek istediğiniz yeri seçiniz ve kaydediniz.

 

İşte bu kadar.

Umarız faydalı olacaktır.

Sevgilerimizle.

Beyinle İlgili Çözülmeyi Bekleyen 10 Sır!

Şehirlerde Biyolojik Saat Daha Hızlı Çalışıyor!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder