Lara Croft, Tomb Raider (1994'ten 2005'e)

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bilimsel atılımlar ve teknolojik gelişmeler sadece ceplerimizdeki telefonları ya da gezegenimizin etrafında dönen uyduları değil, birçoklarımızın tutkuyla bağlı olduğu bilgisayar oyunlarını da kökünden değiştirmektedir. Meşhur bilgisayar oyunu Tomb Raider'ın "sevilen" karakteri Lara Croft'un 1994'ten 2015'e geçirdiği "evrim" bile, 3DSMax ve Stingray gibi 3 boyutlu tasarım ve oyun motorlarının sadece 21 yılda kat ettikleri yolu net bir şekilde göstermektedir.

Sincaplarda Yardımseverlik

Fahrenheit, Celcius ve Kelvin

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder